Offroad Tampon Gerekli Midir?

Off-Road Tampon

Şayet offroad gerçekleştireceksem, hafif ama dayanıklı bir off-road tamponu gerekmektedir. Stok üretiminde taşıtlar bir hayli emniyet ve yakıt ekonomisi etkenleri yüzünden kuvvetsiz ve güçsüz olarak yapılmaktadır. Offroad tamponunun amacı çarpışma sırasında oluşacak darbelere karşı mümkün olduğunca az zarar görmesidir. Bu nedenle offroad sırasında stok off-road tamponları hem kötü yakınlaşma ve uzaklaşma açıları nedeniyle bir de güçsüz olmaları sebebiyle fazla zarar görür.

Offroad Tampon Gerekli Midir

Off-Road Vinç Tamponu

Uygun off-road tamponu taşıtınız için özel olarak yapılmıştır. Hafif ama dayanıklı, off-road ön tampon iyi yakınlaşma açılı, off-road arka tampon ise iyi uzaklaşma açılı olmalıdır. Kaynak ve boya işçiliği uzmanlar yapmalıdır. İstediğinizde offroad tamponu bir başkasına satmak gerektiğinde aynı taşıta problemsiz bir şekilde değişikliklere gerek kalmadan uymasıdır. Bilhassa offroad ön tampon için 10-15 bin lb vinç montajı yapılacak yuvanın da olmasıdır. Telsiz anten yuvası, vinç kablosu kanalı, sisi farı ve sinyal yuvası da olmalıdır.

Off-Road Tamponlar

Offroad tamponlar birkaç firmalar tarafından az seçenekli olarak imalatı yapılmaktadır. Sizin gerçekleştirmeniz gereken bu yöntemlerden en uygunu bulup güvendiğinizi tercih etmenizdir. Taşıtınızın airbag yöntem uyumu kontrol edilmiş, gereğinden fazla ağır off-road tamponları tercih etmenizi önermeyiz. Bunlarda yalnız standart yoktur, ağır sıradan bir saçtan üretilir. Taşıtınız günlerce ustanın iş yerinde durur, benzeri bir taşıta olup olmayacağının güvencesi yoktur.

SLS off-road aksesurlar Türkiye’de tek ihracat firmasıyız, özel olarak üretilmiş off-road tamponlar sağlamaktadır, kullanıcılar fiyat ve kalite olarak oldukça memnundur.

 

WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp canlı destek hattı üzerinden sipariş verebilir veya siparişinizin durumunusorgulayabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?