Tutkularımızın ve isteklerimizi sınırlamayarak hareket ettiğimiz her an başarının kaçınılmaz olduğu bilinir. Spor bir tutkudur ve yaşı sorgulamadan yapılması gereken en güzel etkinlikler arasında yer almalıdır. 7’den 70’e her insanın favori spor dalı bulunur. Fakat bazılarımız tutkularını güzel biçimde dışa vururken bazılarımız ise ömrünün sonuna kadar seyirci kalmayı tercih eder. Hayatın bu denli kısa olduğunu herkese hatırlatmak isteriz. Doğa sporları arasında yer alan off road sıra dışı etkinlikler arasında yer aldığını hepimiz biliriz. Ulaşılmaza ulaşmak ve herkesin cesaret edemediği yerde başarımızı taçlandırdığımız off road spor ununun en keyifli anlarını tatmanızı isteriz.

Devamını Oku

Jeep Off Road Aksesuarları

75 yılı aşkın süredir üretmeye ve insanlara yenilikçi araçlar sunmaya devam eden Jeep markası; 1940 yılında kurulmuştur. Diğer araç tarzlarına göre farklılık gösteren arazi aracı nasıl olur ki günümüze kadar ulaşmayı başarır? Amerikan Chrysler markası tarafından üretilmiştir. Ford’un bir yarışma için ürettiğine inanılan aracın ismi de Ford GP; Ci Pi nitelendirmesiyle insanların aklında kalmaktadır. Cip, Jip, Jeep terimlerinin babasıdır, diyebiliriz.

2. Dünya savaşı için üretilen bu marka nehirleri aşacak, paraşütle atlayacak, nehirleri ezip geçecek planlarıyla üretilmiştir. Nitekim ki misyonunu da bu yıllara kadar başarıyla gelerek tamamlandığına şahit oluyoruz.

Jeep Renegade Off Road Aksesuar

Jeep modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında jeep renegade off road aksesuar ürünleri bulunmaktadır. Görünüm ve kullanım itibariyle ailesinin en soylu modelleri arasında yer almaktadır. 4×4 tarzını en çok yansıtan ve kalite kokan model olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Renegade modeli ile beraber tercih edilen diğer modelleri ise şöyle sıralayabiliriz;

  • Grand Chrokee
  • Vitara
  • Rubicon

en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Jeep Compass Yan Basamak

İnternet sitemiz üzerinde yer alan kategorilerde markanıza uygun off road aksesuar ürünlerini inceleyebilirsiniz. Tüm ürünler SLS Mühendislik ve Ticari Limited Şirketi tarafından araca özel olarak üretilmektedir. Güçlendirilmiş özel krom maddesinden üretilen jeep compass yan basamak ürünlerini aynı gün içerisinde adresinize kargolamaktayız. Özel ürün siparişleriniz de tarafımızdan teslimat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kolay montaj edebilirsiniz. İstanbul içerisinde teslimat yapılacaksa fabrikamızda ürünün montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Diğer off road yan basamak ürünlerini de kategori içerisinde inceleyebilirsiniz.

Jeep Aksesuarları

Aracımızı satın alırken titizlikle seçimi gerçekleştiririz. Kilometresi, hasar kaydı, kasko değeri ve benzer bir çok etkeni baz alarak ikinci el araç sahibi olmaktayız. Sıfır araç alırken ise; bir çok modeli inceleyerek performansı, yakıt kullanımı, uzun yol avantajı gibi etkenleri sık dokuyarak aracı satın almaktayız. Gerçekten araç alırken dikkat edilmesi gereken ince çizgiler bulunur. Fakat aksesuar satın alırken veya montaj kısmını gerçekleştirirken aynı hassasiyet ile yaklaşmayız. Aslında bütün olarak ele alındığı zaman aracın görünümüne kavuşturan temel unsur aksesuar detaylarıdır.

Jeep aksesuarları da aracın fabrikasyon üretimine gölge düşürmeden; arazide veya herhangi alanda güvenliğimizi riske atmadan görünümde değişiklikler sağlayabiliriz. Aslında sadece görünümde değil kullanım açısından da kolaylıklar sunmaktadır. Off Road Tampon, vinç tablası ve benzer araç bölümlerine uygun parçalar satın alabilirsiniz. Fakat parça satın alırken de aynı hassasiyet ile davranmanızı tavsiye ederiz. Parçanın üreticisi, garanti süresi, malzemesi, ömrü ve benzer unsurları inceleyerek ürünü satın almanızı önermekteyiz.

Devamını Gizle


Jeep Grand Cherokee, güçlü motor kuvveti ve üstün sürüş performansıyla Off Road tutkunlarının tercihi haline gelen bir SUV modelidir. Jeep Grand Cherokee Off Road aksesuar seçenekleri, arazi sürüşlerinde araç performansını artırmayı hedefler. Otomobile özel olarak tasarlanan aksesuarlar aracınıza sportif bir görünüm kazandırır. Aracınızı arazi koşullarına uygun hale getiren ekipmanlar çevresel faktörlere karşı büyük oranda koruma sağlar. Jeep Grand Cherokee Off-Road aksesuar seçenekleri arasında tamponlar, kaldırma kitleri, özel tasarım lastikler, jantlar, far koruyucuları ve vinç tablaları gibi işlevsel ekipmanlar bulunur. Off Road tampon çeşitleri Jeep Grand Cherokee modeline estetik bir görünüm kazandırırken darbelere karşı da yüksek mukavemetlidir. Paslanmaya karşı statik boyayla kaplanan modelleri uzun yıllar ilk günkü kondisyonu ile kullanabilirsiniz.

Jeep Off Road aksesuar çeşitleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Off Road deneyimini optimize etme fırsatı sunan bu ekipmanlar, güvenli bir sürüş deneyimi yaşamanıza olanak tanır. Tampon, kaldırma kitleri ve özel tasarım lastikler Off Road tutkunlarının sıklıkla başvurduğu aksesuarlar arasında yer alır. Tamponlar otomobilin ön veya arka bölümlerine monte edilerek kullanılır. Çekme noktasına sahip olan tampon modelleri ile yolda kalan araçları kurtarma işlemi kolaylaşır. Kaldırma kitleri aracın şasi, süspansiyon ve tekerlek parçalarına müdahale ederek yerle olan mesafesini artırır. Tekerleklerin engelleri daha kolay bir şekilde aşmasını sağlayan bu aksesuar, arazi koşullarında güçlü bir çekiş kuvveti sunar. Amortisörler ile araçta meydana gelen sarsıntıların emilmesi ve diğer bileşenlerin sorunsuz çalışması sağlanır. Özel tasarım lastikler ve jantlar çekiş gücünü ve sürüş performansını artırmayı hedefler. Off Road lastik modelleri iyi yol tutuşu sağlamak için derin desenlere sahiptir. Özel tasarım jant seçenekleri aracın dış görünüşüne estetik bir görünüm kazandırırken aynı zamanda performansı olumlu yönde etkiler. Hafif alaşım malzemelerden üretilen jantlar aracın ağırlığını azaltır.

Jeep Renegade, Jeep markasının ikonik tasarımını taşıyan kompakt boyutlarda bir SUV aracıdır. Off Road yetenekleri ile ilgi çeken model, sürüş performansını artırmak için farklı aksesuarlara ihtiyaç duyar. Bu ekipman, arazi koşullarında daha iyi bir performans ve sürüş deneyimi sunar. Far koruyucular, otomobil farlarını darbelere karşı korumak için arazi sürüşlerinde sıklıkla kullanılır. Metal veya dayanıklı plastik materyallerden üretilen bu koruyucu kaplamalar, farların kullanım ömrünü uzatır. İyi görüş sağlayan ışıklandırma sistemlerine de ihtiyaç duyulur. Off Road ışıklandırma sistemlerini gece vakitlerinde veya kötü hava şartlarında kullanabilirsiniz. Jeep Renegade Off Road aksesuar çeşitleri ile keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp canlı destek hattı üzerinden sipariş verebilir veya siparişinizin durumunusorgulayabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?