İnsanların sıklıkla sorduğu sorulardan bir tanesi kargolama ve lojistik hizmetidir. Satın alınan parçanın kaç gün içerisinde ne şekilde geleceği; son kullanıcıya tam manasıyla aktarılmamaktadır. Yurt içi ve yurt dışı gönderimler de ürünleri tarafınıza nasıl teslim ettiğimizi ve ürün paketlemeleri konusunda aklınızda ki soru işaretlerini giderelim.

Gönderimleri Hazırlıyoruz

Satın aldığınız ürünün cinsine göre paketleme şekillerimiz mevcuttur. Türkiye’nin tüm illerine ve Dünya’nın her bölgesine off road aksesuarı ürünlerinin gönderimini sağlamaktayız. Bu sebeple ürünün hasarlanması, kırılması, çizilmesi ve benzer problemler göz ardı edilmeyerek hasar görmeyecek şekilde paketleme ve lojistik hizmeti sunmaktayız.

Satın aldığınız ürünün ebadına göre paketleme yapmaktayız. Aynı zamanda ürünün teslim edileceği adrese göre de teslim şeklini belirlemekteyiz.

Adresinize Teslim

Belirttiğiniz adrese ürünlerin teslimini gerçekleştiriyoruz. Çalıştığımız kargo şirketi ve kargo teslim şartlarımız hakkında bilgi talebinde bulunmak için teslim adresinizi bize mutlaka belirtmelisiniz. Yurt dışı gönderilerde mutlaka whatsapp canlı destek hattımızla görüşerek sipariş teslimi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Teslim adresi ve Fatura adresi farklıysa sipariş öncesinde mutlaka belirtmelisiniz !

WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp canlı destek hattı üzerinden sipariş verebilir veya siparişinizin durumunusorgulayabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?