Isuzu‘nun tarihi 1937 yılından beri dünyada var olmayı sürdürmektedir. Günümüzde Anadolu Isuzu ve Isuzu Motors markaları altında pazarlamalarını sürdürmekte ve üretmeye devam etmektedir. Anadolu Isuzu; Türkiye’de kamyonet, pick up tarzı araçlar üretmekteydi. 1984 yılında Kartal’da yerli üretime katkı sağlamaya başlamıştır. Isuzu Motors’un geçmişindeki yıldızlar ise hayli parlak … Amerikan firması, dizel motor üretiminde dünyanın yön veren sayılı hamleleri arasında diyebiliriz. Üç farklı kıta da motor üretim fabrikaları bulunmaktadır. Opel Astra, Vectra, İnsignia, Hummer, Renault gibi ünlü markaların dizel motorlarını hala üretmektedir.

Devamını Oku

Isuzu Off Road Aksesuarları

Isuzu off road araçları arasında en popüler modellerin ilk üç sırasında Isuzu D-max off road aracı yer almaktadır. Görünüm ve kullanım açısından pick up sınıfında yer almaktadır. Aslında Isuzu markasını bir çok kişi Japon firması olarak bilirken bir Amerikan firması olduğunu bir çok kişi bilmemektedir. Ülkemizde Isuzu D-max genellikle inşaat firmalarında, şantiyelerde, belediye aracı olarak kullanılmaktadır. Piyasada bilinen modeller arasında sade ve hoş görüntüsü bulunmaktadır.

Aracın yokuş / iniş desteği de bulunmaktadır. Tam bir arazi aracı olarak üretilen Isuzu yapılan testlerde de geçerli notlar almıştır. Sunulan donanımlara göre aracın boş veya dolu paketini alabilirsiniz. Araca en büyük tepki otomatik vites olmasından dolayı gelmiştir. Fakat kayalık yol, yokuşlu / engebeli yollarda debriyajın sıyrılmaması için otomatik vites donanımına sahiptir.

Jeep Renegade Off Road Aksesuar

Jeep modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında jeep renegade off road aksesuar ürünleri bulunmaktadır. Görünüm ve kullanım itibariyle ailesinin en soylu modelleri arasında yer almaktadır. 4×4 tarzını en çok yansıtan ve kalite kokan model olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Renegade modeli ile beraber tercih edilen diğer modelleri ise şöyle sıralayabiliriz;

  • Grand Chrokee
  • Vitara
  • Rubicon

en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Jeep Compass Yan Basamak

İnternet sitemiz üzerinde yer alan kategorilerde markanıza uygun off road aksesuar ürünlerini inceleyebilirsiniz. Tüm ürünler SLS Mühendislik ve Ticari Limited Şirketi tarafından araca özel olarak üretilmektedir. Güçlendirilmiş özel krom maddesinden üretilen jeep compass yan basamak ürünlerini aynı gün içerisinde adresinize kargolamaktayız. Özel ürün siparişleriniz de tarafımızdan teslimat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kolay montaj edebilirsiniz. İstanbul içerisinde teslimat yapılacaksa fabrikamızda ürünün montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Diğer off road yan basamak ürünlerini de kategori içerisinde inceleyebilirsiniz.

Jeep Aksesuarları

Aracımızı satın alırken titizlikle seçimi gerçekleştiririz. Kilometresi, hasar kaydı, kasko değeri ve benzer bir çok etkeni baz alarak ikinci el araç sahibi olmaktayız. Sıfır araç alırken ise; bir çok modeli inceleyerek performansı, yakıt kullanımı, uzun yol avantajı gibi etkenleri sık dokuyarak aracı satın almaktayız. Gerçekten araç alırken dikkat edilmesi gereken ince çizgiler bulunur. Fakat aksesuar satın alırken veya montaj kısmını gerçekleştirirken aynı hassasiyet ile yaklaşmayız. Aslında bütün olarak ele alındığı zaman aracın görünümüne kavuşturan temel unsur aksesuar detaylarıdır.

Jeep aksesuarları da aracın fabrikasyon üretimine gölge düşürmeden; arazide veya herhangi alanda güvenliğimizi riske atmadan görünümde değişiklikler sağlayabiliriz. Aslında sadece görünümde değil kullanım açısından da kolaylıklar sunmaktadır. Off Road Tampon, vinç tablası ve benzer araç bölümlerine uygun parçalar satın alabilirsiniz. Fakat parça satın alırken de aynı hassasiyet ile davranmanızı tavsiye ederiz. Parçanın üreticisi, garanti süresi, malzemesi, ömrü ve benzer unsurları inceleyerek ürünü satın almanızı önermekteyiz.

Devamını Gizle


Isuzu D Max, geniş ön ızgarası ve keskin hatlarıyla dikkat çeken pick up tarzı bir araç modelidir. Off Road sürüşler için tasarlanmış dayanıklı yapısıyla geniş bir taşıma kapasitesi sunar. Isuzu D Max Off Road aksesuar seçenekleri, engebeli yollarda araç performansını artırmayı hedefler. Otomobilin karakteristik yapısına uyumlu olarak tasarlanan aksesuarlar aracınıza estetik bir hava katar. Arazi koşullarında kullanılması önerilen ekipman, çevresel etmenlere karşı araçları korur. Geniş aksesuar yelpazesi içerisinde tamponlar, kaldırma kitleri, özel tasarım lastikler, far koruyucuları ve vinç tablaları gibi işlevsel ekipmanlar yer alır. Isuzu D Max araç modeli için özel olarak tasarlanan Off Road aksesuarları, arazi yollarında güvenli sürüş imkanı sunar. Zorlu yol şartlarında uygun aksesuar seçenekleri ile keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Off Road tampon modelleri aracınızın ön ve arka bölümlerini olası darbelere karşı korur. Darbe emiş gücü özelliği sunan bu aksesuar, sarsılma gibi durumlarda aracın hasar almasını önler. Tamponlar otomobilin ön veya arka bölümlerine kolay bir şekilde monte edilerek kullanılır. Çekme noktasına sahip olan modeller yolda kalan araçları kurtarmaya olanak tanır. Kaldırma kitleri aracın şasi, süspansiyon ve tekerlek tasarımında değişiklik yaparak aracın yer ile olan mesafesini artırır. Bu sayede tekerleklerin engebeli yollardaki engelleri daha kolay aşması sağlanır. Arazi koşullarında güçlü bir çekiş kuvveti sunan kaldırma kitleri, sarsıntıların emilmesini sağlamak için amortisörlerden faydalanır. Süspansiyon sistemine yerleştirilen yaylar ise aracın yere olan yüksekliğini artırır. Arazilerde güçlü yol tutuşu sağlayan lastik ve jant modelleri aracın performansını olumlu yönde etkiler. Çekiş kuvvetini artırmak için Off Road tekerlekler üzerinde derin desenler bulunur. Bu desenler çamur, kum, kar ve taş gibi zorlu yüzeylerde daha iyi bir yol tutuşu sağlar. Hafif alaşım malzemelerden üretilen jantlar ise aracın ağırlığını azaltarak yumuşak zeminlerde ilerlemesini kolaylaştırır. Isuzu D Max otomobil modeliyle uyumlu pek çok arazi aksesuarı seçeneği bulunur. Keyifli bir Off Road yolculuğu vadeden bu ekipman yelpazesi güvenli bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlar. Araç modelinizle uyumlu ekipmanlar tercih ederek eğlenceli bir arazi sürüşü yaşayabilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp canlı destek hattı üzerinden sipariş verebilir veya siparişinizin durumunusorgulayabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?