Firmamız Hakkında

SLS Off Road, 1994 yılından bu yana müşterilerineher zaman daha iyi hizmet vermek kavramınıprensip edinmiştir. Gelişi güzel, standarthizmet yerine sıra dışı ve alışa gelmişindışında sektörleri benimsemiş ve sektörlerde üstdüzey hizmet sunmayı amaçlamıştır. Firmamız;Türkiye her iline gönderim sağlamaktadır.

Sadece İnternet sitemiz üzerinde yer alanürünlerle sizleri sınırlandırmıyoruz!Fabrikamızı ziyaret ederek özel ebat veölçülerde yeni ürün tasarımları dagerçekleştirmekteyiz.

SLSÜretim Tesisleri

Hayatın her aşamasında tutkularımızın peşindengitmeyi ön görüyoruz. Fakat tutkularımızlaberaber can ve mal kaybını da en azaindirgememiz gerektiğini unutmamalıyız.

Özellikle arazi sporları, doğa kampları, açıkalan sporlarıyla ilgilenen insanlarımızın dahatecrübeli ve dikkatli olması gerektiğidüşüncesindeyiz. OffRoad Aksesuarları ve arazi taşıtaksesuarı üreten firmamız tek bir açıdan değilher yönüyle insan sağlığını düşünereküretmektedir.

Nasıl Yaparız ?

Üretim aşamalarımızı daha yakından inceleyerek üretilen ürün aksesuarlarını daha yakından takip edebilirsiniz.

Tasarım / Modelleme

Üretim aşamasının başladığı ilk kısımdır. Ürün çizimleri, boyutları ve müşterilerimiz özel istekleri çizimlerle gerçekleştirilir ve 3D boyutta önizlemesiyle gerekli deformasyonlar belirlenir.

Üretim / Kalite Kontrol

2000 m² üretim sahasında, üretilecek ürün çeşidine göre departmanlarımız ile iletişime geçmekteyiz. Ürün boyutu, ürün rengi, tipi ve benzer tüm varyasyonlar ele alınarak üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Kargo / Lojistik

Türkiye’nin her iline ve Dünya’nın her bölgesine ürün gönderimi gerçekleştirmekteyiz. Lojistik ve kargolama esnasındaki tehlikeleri göz ardı etmemekteyiz!

WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp canlı destek hattı üzerinden sipariş verebilir veya siparişinizin durumunusorgulayabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?