Biz Kimiz?

1994 yılında kurulan SLS Mühendislik;  sektörel olarak devamlı üretmeyi hedeflemiştir. Hedeflediği kitlelerin beklentilerinden daha fazlasını sunmayı misyon olarak edinen firmamız, uzun yıllar boyunca elektrik pano üretimi, oyuncak makinesi üretimi, manav reyonu ekipmanları ve farklı sektörlerden bir çok ürün çeşidinin ihracatını gerçekleştirmiş. Hem yerli üretim e katkı sağlarken hemde son kullanıcıya benzersiz ürün gamı çeşitliliğini sağlamıştır.

Üretimin sadece deneyimle gerçekleşmeyeceğini projelerin takım / ekip ruhuyla gerçekleşeceğinin farkındayız! Kullanacağınız / kullandığınız bir çok SLS üretimi olan ürün çeşitleri farklı farklı ekip arkadaşlarımızın mesaileri ile sektöre kazandırılmaktadır.

Neden Biz?

Sıradan bir e-ticaret sitesi, aracı firma veya toptancı değiliz.  Sitemizde sergilenen tüm ürünler tarafımızca tasarlanmaktadır ve tarafımızca fabrikamızda üretilmektedir.

  1. İstediğiniz ölçü, ebat, renklerde üretim gerçekleştirebiliriz.
  2. Stok sorunu, marka farklılığı, montaj hatası gibi sıradan problemleri düşünmezsiniz.
  3. Daha ekonomik, cazip fiyatlarla ürünü satın alabilirsiniz.
  4. Üretici; ürettiği her ürünün her aşamasını bilir. Bu sebeple montaj veya kullanım esnasında oluşabilecek tüm detayları sizlere aktarabiliriz.

Ürünlerimiz SLS Mühendislik tarafından garanti kapsamı altındadır!

SLS Mühendislik Merkez Üretim Bölgesi

WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp canlı destek hattı üzerinden sipariş verebilir veya siparişinizin durumunusorgulayabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?