Off-Road Tampon Modelleri Aralarından Seçerken

En keyifli aktivitelerden olan off-road konusunda bilmedikleriniz muhtemelen olabilir. Hatta bazıları bu aktivitenin ne olduğunu bile bilmiyor olabilir. Bugün sizlere off-road konusunda bir bilgi ve sonrasında off-road aksesuarları hakkında geniş bir şekilde bilgiler sunmaya çalışacağım. Bunlar nedir nerede kullanılır şeklindeki sorularınıza cevap vereceğimi zannediyorum. İnşallah yardımcı olabilirim.

Selamlar Off Road Severler?

https://slsoffroad.com/ adresimizde bugün size jeepler için yapılan modifiyelerde ön önemli parçalardan olan off-road demir tampon modelleri konusunda bilgi aktaracağım. Arazi için offroad demir tampon modelleri olması gerektiğinden daha az diyebiliriz.

Her marka arazi aracı için dünya geneline bakıldığında 12-18 farklı markanın off-road demir tampon modelleri varken, ülkemizdeki bu sayı 3, 4’e inmektedir. Dahası bazı marka ve modeller için ise hiç offroad demir tampon modeli bulunmamaktadır.

Off-road tampon modelleri aralarından seçerken iki farklı yönden incelemek gerekir.

Off-road demir tampon modelleri aralarından seçerken iki farklı yönden incelemek gerekir.

  1. Arazi taşıtına offroad demir tampon takıldığında ortaya çıkacak yönlerin değeri
  2. Taşıta takılan yeni off-road demir tamponu sonrası taşıtın görüntüsü.

Bu iki asıl maddeye göre tercih edilmelidir. Görüntüden daha fazla taşıtımızın arazi yollarında performansına önem verilmelidir. Offroad demir tamponları takmamızdaki temel sebep, taşıtlarımızdan arazi yerlerinde çok fazla performans almak isteriz.

Bu sebeple arazi yollarına göre off-road demir tampon modelleri arasından seçerken, arazi taşıtınızın değişim sonrası ulaşacağınız arazi yollarında taşıtınızın karşımıza çıkan engelleri kesinlikle geçeceğiniz istikamette olmasıdır.

SLS offroad araçlarına uyumlu off-road tamponları, yan basamak, vinç tablası, vinç tamponu, off-road aksesuarları vb. ürünlerin satışını ve üretimini yapmaktadır.

Off-road tamponlar, sepet kutusu, off-road aksesuarlar, off-road yükseltme kiti, koruma ekipmanları, yan basamak vb. lazımsa kesinlikle https://slsoffroad.com/ sitemizi inceleyip ulaşabilirsiniz.

 

WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp canlı destek hattı üzerinden sipariş verebilir veya siparişinizin durumunusorgulayabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?