Off Road Araç Hazırlama

Off Road Araç Hazırlama

Off Road Araç hazırlama sorusuyla sıklıkla karşılaşmaktayız. Aracınızı nasıl modifiye etmek istediğiniz konusunda hala karar veremediyseniz o halde yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Öncelikli olarak aracınızın markası oldukça önemli konudur. Aracınıza ait aksesuar bulmak da zorlanıyorsanız o halde size en yakın modeli bularak aracı o markaya uygun hazırlamanız gerekir. İnternet sitemiz üzerinden ürünlerini bulabileceğiniz markaları aşağıda inceleyebilirsiniz. Fakat SLS Off Road parçanın özelliğine göre özel olarak da tasarım gerçekleştirmektedir.

İyi bir off road araç sahibi olmak istiyorsanız o halde öncelikli olarak araç markaları kısmından sizler için üretilen off road aksesuarlarına göz atabilirsiniz.

Off Road Araç Hazırlama

Sadece Görünüme Öncelik Tanımayın

Bu sporu gerçekleştiren bir çok kimsenin düştüğü en büyük yanılgılardan birisidir. Görünüme öncelik verip fiyatta en ucuz ürünleri satın almak büyük yanılgıdır. Ürünün kalitesine, satışı gerçekleştiren firmanın geçmiş tecrübelerine, sunulan referanslara dikkat edebilirsiniz. Ürün kalitesini anlamanız için parça konusunda uzman olmanız gerekir. Eğer parçanın kalitesi ile alakalı bir fikriniz yoksa üretici firmanın hangi malzemeden ürettiğini ve garanti süresini mutlaka sorunuz. Ayrıca üretilen parçanın montajı kim tarafından gerçekleşmesi gerektiğini de mutlaka öğrenmeniz gerekir.

off road araç hazırlama

Off Road Araç Örnekleri

Off Road Araç Hazırlama konusunda en büyük ipucunuz daha önce yapılmış araçlardır. Aynı aracı kullandığınız diğer off road araçlarını inceleyerek sizler de nasıl araç hazırlarım sorusunun cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz. Fakat her araca her off road tipi uymamaktadır. Bu sebeple mutlaka kıyasladığınız aracın; sizin aracınızla aynı yada kalıplaşmış özelliklerinin benzer olmasına dikkat etmelisiniz.

Aracı gereksiz parçalarla doldurmayın! Aracın ve sürücünün sağlığını kontrol altına alacak temel parçalar ve ilgili parçaların dizaynını gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Aracın ağırlığını arttırarak performansında düşüş sağlayabilirsiniz.


Amacımız Off Road

Şu konuda anlaşalım. Bizim amacımız şehir içerisinde insanlara daha güzel bir görünüm sunmak değildir. Arazide daha iyi performans almak ve sporun temel kriterlerini (performans, yol tutuşu, akrobasi) göze hoş gelecek şekilde gerçekleştirmek amacıyla off road modifiye aksesuarları satışlarını ve üretimini gerçekleştirmekteyiz.

SLS Off Road

Firmamız 1994 yılından bu yana üretim, montaj ve lojistik işlemlerini bünyesinde gerçekleştirmektedir. İyi bir off road aracı hazırlamak istiyorsanız o halde SLS Off Road ile iletişime geçerek aracın durumunu kontrol altına alabiliriz. Firmamız bazı markaların off road parçalarını stoktan hızlı şekilde teslim ederken bazı markaların (isteğe özel) modifiye işlemlerini fabrikamızda gerçekleştirmekteyiz.

WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp canlı destek hattı üzerinden sipariş verebilir veya siparişinizin durumunusorgulayabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?