WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp canlı destek hattı üzerinden sipariş verebilir veya siparişinizin durumunu sorgulayabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Firmamız Hakkında

SLS Off Road, 1994 yılından bu yana müşterilerine her zaman daha iyi hizmet vermek kavramını prensip edinmiştir. Gelişi güzel, standart hizmet yerine sıra dışı ve alışa gelmişin dışında sektörleri benimsemiş ve sektörlerde üst düzey hizmet sunmayı amaçlamıştır. Firmamız; Türkiye her iline gönderim sağlamaktadır.

Sadece İnternet sitemiz üzerinde yer alan ürünlerle sizleri sınırlandırmıyoruz! Fabrikamızı ziyaret ederek özel ebat ve ölçülerde yeni ürün tasarımları da gerçekleştirmekteyiz.

SLS Üretim Tesisleri

Hayatın her aşamasında tutkularımızın peşinden gitmeyi ön görüyoruz. Fakat tutkularımızla beraber can ve mal kaybını da en aza indirgememiz gerektiğini unutmamalıyız.

Özellikle arazi sporları, doğa kampları, açık alan sporlarıyla ilgilenen insanlarımızın daha tecrübeli ve dikkatli olması gerektiği düşüncesindeyiz. Off Road Aksesuarları ve arazi taşıt aksesuarı üreten firmamız tek bir açıdan değil her yönüyle insan sağlığını düşünerek üretmektedir.

Nasıl Yaparız ?

Üretim aşamalarımızı daha yakından inceleyerek üretilen ürün aksesuarlarını daha yakından takip edebilirsiniz.

Tasarım / Modelleme

Üretim aşamasının başladığı ilk kısımdır. Ürün çizimleri, boyutları ve müşterilerimiz özel istekleri çizimlerle gerçekleştirilir ve 3D boyutta önizlemesiyle gerekli deformasyonlar belirlenir.

Üretim / Kalite Kontrol

2000 m² üretim sahasında, üretilecek ürün çeşidine göre departmanlarımız ile iletişime geçmekteyiz. Ürün boyutu, ürün rengi, tipi ve benzer tüm varyasyonlar ele alınarak üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Kargo / Lojistik

Türkiye’nin her iline ve Dünya’nın her bölgesine ürün gönderimi gerçekleştirmekteyiz. Lojistik ve kargolama esnasındaki tehlikeleri göz ardı etmemekteyiz!